O nas

Figura regeneracja trubin Bielsko BialaFirma Figura jest nowoczesną i prężnie działającą firmą, której specjalizacją są między innymi wały napędowe. Naszym priorytetem jest ciagły rozwój i podążanie za rosnącymi wymaganiami rynku. Stawiamy na innowacyjność i wysoką jakość produktów i usług. Zajmujemy się produkcją podzespołów samochodowych, w naszej ofercie znajduje się także regeneracja wałów napędowych do wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych.

Możemy poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku od 1995 roku oraz zaufaniem klientów, którzy doceniają solidność świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Drugą domeną naszej firmy są turbosprężarki. Prowadzimy ich naprawę oraz diagnostykę, obsługując nie tylko samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, ale również inne pojazdy, takie jak maszyny budowlane, specjalistyczne oraz rolnicze.

Naszym klientom proponujemy profesjonalną usługę, jaką jest regeneracja turbosprężarek, która stanowi alternatywę dla zakupu nowego urządzenia. Wszystkie naprawy wykonujemy z zachowaniem obowiązujących norm producentów turbospręzarek i specjalistycznego sprzętu w zakresie wyważania lidera na świecie - firmy SCHENCK oraz testowania przepływu spalin zmiennej geometrii Turboclinic VNT Analyser & EAT. Oferujemy również nowe turbosprężarki. W oparciu o najwyższą jakość produktów i usług zbudowaliśmy renomę firmy rzetelnej, która doskonale spełnia wymogi dzisiejszego rynku. Współpraca z autoryzowanymi serwisami i warsztatami naprawczymi potwierdza naszą klasę i konkurencyjność oferty.

Nasza firma należy do sieci Autoryzowanych Warsztatów Melett, dzięki którym możemy wyróżnić się na rynku zachowując najwyższą jakość świadczonych usług oraz proces regeneracji w oparciu o wysokiej jakości części zamienne Melett. Firma Melett produkuje części precyzyjne do turbosprężarek od ponad 20 lat. Wszystkie części zaprojektowane są w Wielkiej Brytanii przez zespół wykwalifikowanych inżynierów, dzięki czemu firma Melett zapewnia niezawodność i wydajność równą oryginalnym podzespołom. Melett posiada własne zakłady produkcyjne oferując szeroki asortyment oraz dostępność części.

Posiadamy duże doświadczenie w branży. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala nam sprawnie i szybko wyprodukować lub naprawić elementy układów napędowych, takie jak wał napędowy, przegub czy półoś napędowa.


Nasz zakres usług obejmuje klientów z całego kraju oraz zagranicy.

Współpracujemy z warsztatami samochodowymi, specjalistycznymi, autoryzowanymi serwisami w całej Polsce oraz za granicą, firmami transportowymi, flotami samochodowymi, różnymi gałęziami komunikacji, przemysłu, taboru kolejowego oraz z klientami indywidualnymi.

Specjalna oferta (indywidualne warunki współpracy-rabaty) dla warsztatów, firm transportowych, flot, całej branży motoryzacyjnej, stałych klientów indywidualnych.

Wały napędowe i turbosprężarki do naprawy odbieramy od klientów osobiście lub firmą kurierską UPS na nasz koszt.
Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz miłą i fachową obsługę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Certyfikat autoryzowany warsztat melett 2023